Stylowa aranżacja przestrzeni biurowej stanowi w pewien sposób wizytówkę firmy i dlatego warto zadbać w niej również o rośliny, które odpowiednio dobrane wpiszą się w wystrój biura i dodadzą mu charakteru. Dlatego też chcę zaproponować Państwu moją pomoc w zakresie aranżacji roślinno-dekoracyjnych dla biur, florystyki biurowej oraz pielęgnacji roślin. Oferta, którą starannie przygotowałam skupia się na sprostaniu oczekiwaniom Klienta oraz wkomponowaniu roślin i dodatków we wnętrze biura oraz założenia ogrodowe znajdujące się wokół budynku firmy w taki sposób, aby budowały one spójną całość.

Aranżacje roślinno-dekoracyjne

Podejmując pracę w pierwszej kolejności uważnie zapoznaję się z wizją Klienta, a następnie dobieram rośliny pod kątem warunków panujących w biurze (nasłonecznienie, klimatyzacja, itp.) oraz wystroju wnętrz. Zawsze staram się stworzyć w biurze przestrzeń funkcjonalną i przyjazną przede wszystkim pracownikom firmy, ale jednocześnie efektowną, aby rośliny wzbudzały uwagę osób odwiedzających biuro.

Florystyka biurowa

Kwiaty ocieplają wnętrza, wyglądają przepięknie i działają stymulująco na zmysły, toteż doskonale sprawdzają się w gabinetach, salach konferencyjnych i recepcjach. Oferując Państwu moje usługi zadbam o oryginalne kompozycje florystyczne z kwiatów ciętych i żywych, które będą dopasowane do wystroju przestrzeni biurowej, a także konkretnych okazji jak np. eventy, bankiety, święta lub inne uroczystości.

Pielęgnacja roślin

Właściwa i systematyczna troska o rośliny pozwala cieszyć się ich pięknem bardzo długo, ale wymaga to czasu, którego w natłoku codziennych obowiązków firmowych często brakuje. Dlatego oferta, którą przygotowałam skupia się także na kompleksowej pielęgnacji roślin realizowanej w formie jednorazowej lub regularnej. Skorzystanie z mojej pomocy to gwarancja profesjonalnej opieki (nawożenia, podlewania, czyszczenia, formowania, leczenia), a zarazem utrzymania roślin w doskonałej kondycji.