Florystyka to moja wielka pasja, którą pielęgnuję i staram się zdobywać coraz to nową wiedzę
i umiejętności.

Gorąco wierzę w to, że tak jak muzyka łagodzi obyczaje, dobra książka pobudza wyobraźnię,
a sztuka wzbogaca nasze otoczenie tak samo kwiaty i rośliny napawają nas dobrą energią
i wprowadzają harmonię do otaczającego nas świata.

Kilkanaście lat temu postanowiłam, że moje wielkie zamiłowanie do roślin stanie się też moją pracą i od tamtego czasu z radością staram się kształtować otoczenie moich Klientów w taki sposób, aby było ono bogate w barwy i kształty wspaniałych roślin, a nade wszystko piękne i przyjazne.

Miłość do roślin
Oryginalne i wyjątkowe projekty
Kreatywność

Z wielką uwagą podchodzę do oczekiwań Klientów, a każde nowe zlecenie stanowi swego rodzaju wyzwanie, ponieważ zawsze pragnę, aby moje projekty były oryginalne i wyjątkowe.

Mam nadzieję, że oferta, którą skomponowałam to odpowiedź na bieżące potrzeby i że każdy zainteresowany odnajdzie w niej usługę, której szuka. Wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie z przyjemnością pomogę w doborze kwiatów i roślin, a także donic i innych artykułów.

Moja oferta to również pielęgnacja ogrodów, balkonów i tarasów - oddając je w moje ręce do zagospodarowania oraz opieki mogą być Państwo pewni, że będą wyglądać efektownie i stylowo, a przy tym będą funkcjonalne. Ponadto służę fachowym wsparciem w kwestii florystyki okolicznościowej tj. aranżacji dekoracyjno-kwiatowych sal weselnych i bankietowych, kościołów, kompozycji bożonarodzeniowych i wielkanocnych.

Gwarantuję, że w elastyczny sposób podchodzę do każdego Klienta i zawsze staram się znaleźć kreatywne rozwiązania, jednocześnie dbając o budżet, ekologię oraz wyznaczone ramy czasowe realizacji.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.