Projektowanie ogrodów to kolejna ważna pozycja w mojej ofercie, która wraz z realizacją projektów pozwala tworzyć założenia ogrodowe dopasowane do wizji oraz wymagań Klientów oraz współgrające z obiektami architektonicznymi.

Projektowanie ogrodów

Przystępując do projektowania ogrodów w pierwszej kolejności zapoznaję się z koncepcją Zleceniodawców, aby przygotowany projekt sprostał oczekiwaniom i optymalnie wpisał się w daną przestrzeń. Wszystkie prace projektowe finalizowane są wizualizacją, którą przedstawiam Klientom i dopiero po uzyskaniu aprobaty mogę wraz z moim zespołem przystąpić do właściwych prac ogrodniczych, które realizowane są z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi i sprzętu, aby zadbać o jakość. Wszystkie nowo nasadzone rośliny są odpowiednio nawożone i pielęgnowane, ale jeśli mój projekt stanowi uzupełnienie istniejącego już ogrodu to wówczas dbam także o zastane drzewa, krzewy, kwiaty i innego rośliny.

Pielęgnacja ogrodów

Każdy właściciel ogrodu doskonale zdaje sobie sprawę ile wysiłku i czasu kosztuje utrzymanie ogrodu w dobrej kondycji. Ja również mam tę świadomość i dlatego tworząc ofertę dedykowaną ogrodom zależało mi na tym, aby była ona kompleksowa i dopasowana do potrzeb Klientów. Toteż znalazły się w niej pakiety pielęgnacyjne istniejących ogrodów w formacie jednorazowym lub całorocznym, a także pakiety pielęgnacyjne na każdą porę roku, pakiet "rozwoju" czyli opieka nad nowo posadzonymi roślinami oraz pakiet "ratowanie" dla roślin, które znajdują się w nie najlepszej kondycji.