Dom ubrany w barwne kwiaty i rośliny to piękny dom, przestrzeń w której panuje ciepła atmosfera i do której chce się wracać. Jako pasjonatka florystyki doskonale zdaje sobie z tego sprawę i na każdym kroku podkreślam walory roślin wkomponowanych w wystrój przestrzeni mieszkalnych. Dlatego właśnie chcę podzielić się z Państwem moim doświadczeniem oraz wiedzą, jednocześnie oferując kompleksowe usługi z zakresu aranżacji roślinno-dekoracyjnych i pielęgnacji roślin. Mam również nadzieję, że oferta, którą przygotowałam sprosta oczekiwaniom i dzięki temu zarówno wewnątrz Państwa domów jak i na zewnątrz rośliny zajmą ważne miejsce.

Aranżacje roślinno-dekoracyjne

Najistotniejsze jest dla mnie zapoznanie się z wymaganiami Klientów oraz ich wizją aranżacji, ponieważ jest to pewnego rodzaju baza do podjęcia konkretnych działań. Posiadają wiedzę na temat oczekiwań Klientów oraz informacje o warunkach panujących w domu (nasłonecznienie, klimatyzacja, itp.) mogę optymalnie dobrać rośliny, ich rozmiary oraz dodatki (np. donice), aby aranżacja roślinno-dekoracyjna wpisała się w daną przestrzeń. Zależnie od potrzeb Klientów tworzę również kompozycje kwiatowe z kwiatów żywych lub ciętych oraz przygotowuję kompozycje okazjonalne będące podkreśleniem klimatu świąt bądź innych uroczystości.

Pielęgnacja roślin

Posiadanie w swoim domu pięknych roślin to powód do dumy, ale też połowa sukcesu, ponieważ aby cieszyć się nimi bez przerwy należy o nie dbać, a nie jest to łatwe gdy mamy mnóstwo obowiązków. Toteż tworząc ofertę dla domów nie mogłam pominąć pielęgnacji roślin, zarówno pod postacią jednorazowego serwisu jak również systematycznej pielęgnacji. Moje doświadczenie, wiedza oraz pasja pozwalają mi zapewnić Państwa, że opieka nad roślinami będzie sumienna i kompleksowa, a prace związane z podlewaniem, nawożeniem, czyszczeniem, formowaniem bądź leczeniem roślin będzie cechować najwyższa jakość, aby każda roślina prezentowała się wspaniale i zdrowo.