W naszym życiu wiele jest wyjątkowych okazji, dni które wymagają szczególnej oprawy, a piękne i barwne dekoracje florystyczne niewątpliwie podkreślą charakter każdej uroczystości. Toteż zapraszając Państwa do skorzystania z moich usług pragnę zapewnić, że wiedza, pasja i kreatywne podejście do oczekiwań Klientów pozwalają mi od kilkunastu lat tworzyć wyszukane formy florystyczne harmonijnie wpisujące się w klimat takich uroczystości jak śluby, rocznice, imprezy firmowe oraz święta.

Florystyka okolicznościowa

 

Na ofertę, z którą wychodzę do Klientów składają się ślubne aranżacje kwiatowe, które dotyczą zarówno bukietów, jak i dekoracji kościoła, sali weselnej, samochodu Państwa Młodych. Zaproponowanie kompleksowej palety florystycznych możliwości to dla mnie kwestia najistotniejsza, ponieważ bogata praktyka zawodowa nauczyła mnie, że wymagania każdego Klienta są inne i aby im sprostać należy wykazać się kreatywnością i elastycznym podejściem, dbając jednocześnie o wizję przedstawioną przez Zleceniodawcę.

Ponadto moja oferta florystyki dotyczy również rozlicznych imprez rodzinnych, firmowych i okolicznościowych, bankietów oraz eventów, a także świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Komponuję florystyczne aranżacje przestrzenne, bukiety i dekoracje, z pomocą których przestrzeń zyskuje adekwatny do okoliczności charakter.